wtorek, 3 lipca 2012

Wakacyjna bezsenność

Kurcze jak ja nie cierpię smerfówww!!! - No dobra nie ta bajka.

Ale nie wiem czemu dopadła mnie wakacyjna bezsenność, nie mogę spać po nocach. Człowiek przewraca się z boku na bok i nic. Po długich przemyśleniach doszłam do wniosku, ze to przez brak czytania. Od czasów Diablo III - Zakon nic nie przeczytałam. Wiem, że to karygodne. Dlatego postaram się w tempie błyskawicy nadrobić.

Plany na ten tydzień - 5 książek, które leżą od dłuższego czasu na mojej półce, z różnych powodów niedoczytane.
- Namiętność - Lauren Kate - wyd Mag
- Mistrz - Andy Andrews - wyd Otwarte
- Żywe Kamienie - Wacław Berent
- Przepis na torcik orzechowo-bezowy (czyli jak zrealizować marzenia) - Wyd A7F
- Romans - Wyg G+J


Namiętność - Lauren Kate - wyd Mag


Książka leży u mnie na półce od czasów jej premiery. Zawsze było coś ciekawszego, coś pilniejszego. Stanęłam na 50 stronie i od tej strony zaczynam. Trzeba dokończyć, ażeby kupić najnowszą część. 

 Mistrz - Andy Andrews - wyd Otwarte

Chyba jak większość z blogowiczów i ja się załapałam na darmową książkę od wydawnictwa Otwarte, wielkim zaskoczeniem dla mnie było jak szybko książka do mnie doszła i to że faktycznie zupełnie za darmo. Moja chęć przeczytania tej książki rośnie w zatrważającym tempie. Z kim bym nie rozmawiała, to wszyscy zachwalają i opowiadają jaka ona świetna. Cóż - przekonam się sama. Stanęłam na 11 stronie - od tej strony zacznę. 

Żywe Kamienie - Wacław Berent

Z tą książką wiąże się bardzo smutna historia, otóż książka została porzucona w metrze. Nie rozumiem, jak można porzucić całkiem dobrą książkę?
Siedziałam całkiem grzecznie, aż ta zmęczona biedula podczas hamowania zaczęła mnie tykać okładką w stopę. Jak ją zobaczyłam to moje serce zapłakało, samotna książka wśród stada statystycznych nieczułych na litery Polaków. Nie mogłam ją zostawić samej, przygarnęłam ją do siebie.

Nie mam pojęcia o czym opowiada historia zawarta w tej książce. Natomiast wiem że książka jest starsza niż ja! Ma 31 lat. Troszkę się boje przygody z nią. Jeśli jest to literatura między wojenna, to będzie ciężko. Tak czy siak damy radę.

Przepis na torcik orzechowo-bezowy (czyli jak zrealizować marzenia) - Wyd A7F

Przepyszna publikacja! Wydanie zupełnie kobiece, dominujące kolory róż i biały, smakowita okładka... W środku o gotowaniu i spełnianiu marzeń. Książka z dedykacją autorki, co czyni ją wyjątkowo wartościową dla mnie. Romans - Wyg G+J

Nie mam pojęcia skąd mam ta książkę, mam sklerozę - wiem. Wydaje mi się, że zakupiłam z jakąś gazetą. Zasugerowałam się tytułem, ponieważ okładki nie widziałam, pożyczyłam koleżance, która pięknie oprawiła książkę. Okładka będzie niespodzianką, sprawdzę po przeczytaniu książki.

A teraz do dzieła! Chcę książki skończyć w przeciągu 7 dni.

Buziaki!
Upadła

4 komentarze:

 1. Dwa dni temu zaczęłam i skończyłam "Mistrza", świetna książka! Miłej lektury C:

  OdpowiedzUsuń
 2. No wszyscy piszą, że to książka na jedną noc! :) A ja nie mogłam, ale spokojnie, ja ją załatwię!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam aż będę miała chwilę wolnego czasu i zacznę od nowa wszystkie części Upadłych tylko bez ostatniej bo jej jeszcze nie mam. ;c A co do "Mistrza" to stoi sobie na regale i czeka aż zacznę czytać. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. hej nie chcesz sprzedać książki mistrz? byłabym wdzięczna za odpowiedź :) meegan07@interia.eu jakbyś tam mogła odpisać

  OdpowiedzUsuń